Obozy letnie

OFERTA SEZONU LETNIEGO 2020 r. SZKOŁA PŁYWANIA HIPCIOUwaga !
Nasza szkoła spełnia wszystkie nowe obostrzenia i wytyczne MEN dotyczące organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży. Przed wyjazdem proszę zapoznać się z wytycznymi dot. rodziców i dzieci. Wytyczne dostępne na https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-wypoczynek-wytyczne-men-gis-i-mz
w zakładkach na dole artykułu

Hipcio

 

WSTĘP

Szkoła Pływania Przemysława Wilanta „HIPCIO” jako firma zajmująca się nauką pływania i wyjazdami rekreacyjnymi w okresach ferii i wakacji, pragnie przedstawić Państwu ofertę dotyczącą obozów wakacyjnych w roku 2020.
W tym roku proponujemy powrót do lubianego i sprawdzonego miejsca gdzie od wielu lat spędzamy atywnie i bezpieczne czas z naszymi dziećmi. Również nowością jest możliwość wyjazdu rodzica z dzieckiem na obóz do Kudowy Zdrój. Szczegóły poniżej...

Celem naszych obozów jest edukacja i rozwój podczas kreatywnych i oryginalnych zabaw. Program naszego letniego wypoczynku skierowany jest do dzieci i młodzieży, które uwielbiają pomysłowo i aktywnie wypoczywać. Czas spędzony z nami to fantastyczna przygoda, z pakietem niezapomnianych wspomnień oraz poznaniem ciekawych i oryginalnych młodych ludzi. Najważniejsze dla nas to bezpieczeństwo, rodzinna atmosfera oraz spotkanie z przygodą. Gwarantują to ludzie, którzy z zaangażowaniem poświęcają się swojej pracy. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z uczestników reagujemy na potrzeby i problemy uczestników. Ciekawostki i zagadki będą nieodłączną częścią naszych zajęć. Towarzyszyć nam będą zabawy rekreacyjne oraz zajęcia i rozgrywki sportowe.Goszczanowo
obóz sportowo-rekreacyjny

CENA 1200 zł

TERMIN:


wtorek 18 sierpnia do wtorku 25 sierpnia 2020r. 8 dni


wiek 7-9 lat, 10-12, i starsi

W pakiecie

Zakwaterowanie ośrodek Zacisze w Goszczanowie. Pokoje 2-3-4 os. łazienka, wyżywienie 3 x dziennie, opieka pedagogiczna, instruktorska i ratownicza, program zajęć specjalistycznych, nagrody, dyplomy, ubezpieczenie NNW Hestia, opieka pielęgniarska 24 h, certyfikat ukończenia obozu

Cena nie zawiera transportu - dojazd do ośrodka Zacisze we własnym zakresie od 16 do 18:00 w dniu rozpoczęcia 

Goszsczanowo to piękna i malownicza wioska kusząca niezapomnianymi zachodami słońca położona na skraju Puszczy Noteckiej. Zewsząd otoczona bogatą zielenią, położona nad dużym i czystym jeziorem. Park nad jeziorem ma zupełnie inny charakter, wysokie zbocza porośnięte są drzewami liściastymi o bogatym poszyciu. Zbiorniki wodne stanowią ostoję dla ptactwa, zobaczyć tu można czaplę siwą, łabędzia niemego, żurawia i rzadkiego rybołowa. Bogata infrastruktura sportowa: zespół boisk sportowych do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną , bilard oraz stoły do ping ponga, wiaty kryte, namioty do biwakowania – wszystko w nieograniczonym zakresie. Goszczanowo to miejsce gdzie wzbogacamy oferę o naukę Strzelania z łuku oraz karabinków ASG, kajakarstwa, ratownictwa podczas której dzieci Państwa znajdą wiele atrakcji letnich oraz kontakt z przyrodą. Nowością będzie ścianka wspinaczkowa i wiele innych atrakcji...

Zakwaterowanie:

Ośrodek wypoczynkowy Zacisze bezpośrednio przy przystani kajakowej z własną plażą. Śpimy w pokojach 2-3-4 osobowych z łazienkami, TV. Na terenie ośrodka znajduje się: boisko do siatkówki i koszykówki, plac zabaw i gier dla dzieci, stoły do tenisa stołowego i bilarda miejsce na ognisko. Ścianka wspinaczkowa, euro bungi, strzelnica do łucznictwa i paintbola. Ośrodek ogrodzony i dozorowany 24h

Dodatkowe atrakcje: kajaki, trampolina o średnicy 4,5 m, kule nawodne – bieganie w jeziorze, zamek dmuchany, Ścianka wspinaczkowa, strzelnica, euro bungi, strzelanie z łuków i karabinków ASG, worki bokserskie ze sprzętem.

Wyżywienie:

Całodzienne gotowane na miejscu -3 posiłki. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu; ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu.

Program pobytu:

Bogaty program sportowy i rekreacyjny przygotowany przez animatorów i wychowawców pracujących w naszej Szkole HIPCIO. Obóz przeznaczony dla dzieci i młodzieży, interesującej się różnymi dyscyplinami sportu i nie tylko. W programie między innymi:

1. Dla młodzieży i dzieci, które dopiero zaczynają pływać oraz dla tych którzy chcą doskonalić się w tej dyscyplinie. Podczas obozu nauczycie się również podstaw ratownictwa i udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowo korzystać z podstawowego sprzętu ratowniczego i reagować na sygnały w stuacjach zagrożenia. Atrakcją w tym roku są 2 metrowe kule nawodne do której każdy uczestnik wejdzie i pójdzie po wodzie nad jeziorem dowolną ilość razy. Każdy uczestnik ma zapewnioną piankę neoprenową utrzymującą temperaturę ciała i sprzęt do pływania.

2. Ze sportów wodnych będziecie mogli spróbować sił na wodzie otwartej, kajakach – będzie nauka pływania po jeziorze, które ciągnie się na długości ponad 8 km oraz w programie przewidziane są mini zawody kajakowe. Dla chętnych pływanie w zatopionym kajaku :)

3. Podczas obozu będziecie mogli uczestniczyć w zespołowych grach sportowych - siatkówka, siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, jak również indywidualnych - tenis stołowy i badminton. Swoje umiejętności można będzie sprawdzić podczas zawodów w turniejach sportowych z uczestnikami obozu jak i z kadrą. Organizujemy biegi sprawnościowe, biegi w workach, w spodniach łączonych 3 pary zwanych „śmieszki”, na szczudłach oraz zwinnościowym torze przeszkód. Wspinanie po ścianie wspinaczkowej, strzelamie ze sportowego łuku, oraz strzelanie z karabingów ASG do tarczy, oraz scenariusze w lesie ze sprzętem ASG

5. Zabawy survivalowe: budowanie szałasu oraz tratwy nawodnej. Organizujemy podchody (z przepływaniem w pław przez jezioro w ciuchach dla grup starszych i osób chętnych). Wpływanie pod kajak itp..

6. Oprócz zajęć sportowych proponujemy błogą rekreację - plażowanie, pływanie, wycieczki piesze, skoki na trampolinie, przeciąganie liny, zabawy w puszczanie gigantycznych baniek, konkursy plastyczne, muzyczne i skeczowe, quizy, dyskoteki z karaoke, zabawy taneczne, bal przebierańców, ogniska z kiełbaskami. Mamy przewidziane w planie ciekawe filmy dla młodzieży oraz wykonanie zdjęcia dla każdego uczestnika obozu na i podwodne.

Transport:

Własny.

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie 8 dni, wyżywienie, realizację programu, ubezpieczenie, opiekę pedagogiczną i pielęgniarską.

Niema ukrytych opłat itp.

OBÓZ SPORTOWO - PŁYWACKI W GÓRACH
KUDOWA ZDRÓJ

CENA: 1400 zł
TERMIN 25.07-01.08,2019r
wiek 7-9 lat, 10-12, i starsi
Mieszkamy w centrum Kudowy Zdrój w ośrodku Orion, 100m od parku zdrojowego,
200m od pływalni WODNY ŚWIAT, miejscowości uzodrowiskowej
gdzie od wielu lat źródło wody mineralnej oraz specyficzny
mikroklimat czynią cuda w zakresie schorzeń
astmy, układu pokarmowego i doskonałego samopoczucia.
Państwa pociechy będą mogły aktywnie spędzić czas na wielu wędrókach
górskich z wieloma atrakcjami fakultatywnymi jak i podszkolić umiejętności pływackie na wszystkich poziomach zaawansowania.
Cena obejmuje transport, bilety wstępu, ubezpiecenie, noclegi i pełne wyżywienie, opiekę instruktorską i pielęgniarską.


PROGRAM

1. SOBOTA:

- wyjazd z Gorzowa Wlkp.

- Muzeum zabawek w Kudowie Zdroju "Bajka"

- Park Zdrojowy w Kudowie Zdroju

- basen zajęcia nauki i doskonalenia pływania– 2h

2. NIEDZIELA:

- wycieczka pieszka w góry: - http://www.kudowa.net.pl/grafika/szlak_cz.gifPark Narodowy Gór Stołowych - Błędne Skały, czas przejścia ok. 2 godz. 20min

- basen zajęcia nauki i doskonalenia pływania– 2h

3. PONIEDZIAŁEK:

- wycieczka pieszka: Zamek – Szczytna widok z Orlich Skał, wycieczka do kawiarenki Piekiełko, wycieczka do Huta Szkła , zwiedzanie Polanicy Zdrój – przejażdżka letnim torem saneczkowym

- basen zajęcia nauki i doskonalenia pływania– 2h

4. WTOREK:

- wycieczka: Duszniki Zdrój - Muzeum Papiernictwa, zajęcia z Rękodzieła papiernicze, Papierowe fantazje, Uzdrowisko, ujęcie wody mineralnej Pieniawa Chopina, zwiedzanie Dworku Chopina

- basen zajęcia nauki i doskonalenia pływania– 2h

5. ŚRODA:

- wycieczka pieszka w góry: - http://www.kudowa.net.pl/grafika/szlak_cz.gif Park Narodowy Gór Stołowych Szczeliniec, czas przejścia ok 3 godz. (na szczyt), Park Dinozaurów w Karłowie

- basen zajęcia nauki i doskonalenia pływania– 2h

6. CZWARTEK:

- wycieczka: Czermna – kaplica czaszek, Szlak Ginących Zawodów : pokaz toczenia naczyń glinianych, wstęp do domu wypieku chleba, do chatki robótek ręcznych, kuźni i mini - zoo własnoręczne wykonanie naczynia z gliny pokaz kowalstwa. biesiada przy ognisku

- basen zajęcia nauki i doskonalenia pływania– 2h

7. PIĄTEK:

- Park Linowy - Certyfikat uczestnictwa

· Wysokość od 7 do 12 metrów

· Profesjonalne szkolenie

· 8 mostów

· 2 ekstremalne

· Długi tybetański most

· Zemsta drwala powala :)

· Tyrolka

· Zejście „prawdziwego komandosa”

- basen zajęcia pływania

 

8. SOBOTA:

- wyjazd z Kudowy Zdrój w godzinach porannych, powrót około 17:00ZAPISY:

aga@hipcio.com.pl 501786563
przemek@hipcio.com.pl 501051623

Zapraszamy !

 
 
 
 
                                                     2008 © hipcio.com.pl