O nas

onas1.jpg Szkoła Pływania HIPCIO powstała z myślą o najmłodszych, jest tworzona przez ludzi z pasją i zamiłowaniem do pływania, a udział coraz większej ilości osób i ich zaufanie powoduje bezustanne podnoszenie świadczonych przez Szkołę usług. W Gorzowie HIPCIO istnieje od ponad 4 lat i na dzień dzisiejszy odbywają się zajęcia na pływalniach Słowianki i Gracji, gdzie dzielimy się pasją i doświadczeniem z ponad stu klientami. Służąc dzieciom w każdym wieku przez zajęcia istotnie wpływamy na rozwój fizyczny i umysłowy, a nabyte umiejętności pozostają na całe życie, pozwalając na radość i pełne korzystanie z rekreacji wodnej. Ogromną rolę przykładamy do wykorzystywania umiejętności pływackich w sytuacjach zagrożenia nad wodą, dlatego kompetencje pływackie nabywane przez dzieciaki na zajęciach zapewniają im bezpieczeństwo nad akwenami wodnymi. Oprócz nauki i doskonalenia pływania niemowląt, dzieci i młodzieży, w ofercie HIPCIA pojawiły się takie usługi jak: nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych, ćwiczenia korekcyjne wad postawy, zajęcia relaksacyjne dla kobiet w ciąży z elementami jogi, aqua aerobik. Do wyboru zajęcia odbywają się w formie indywidualnej lub grupowej. Zajęcia te, nie są prowadzone wyłącznie przy użyciu jednej deski do pływania, są one urozmaicone, atrakcyjne, z dużą ilością kolorowych zabawek dla dzieci i sprzętem pływackim, co sprawia, że dzieciaki nie mogą doczekać się następnych zajęć i dają znakomite rezultaty w nauce pływania.

onas2.jpg Zajęcia dla niemowląt przywieźliśmy do Gorzowa z Warszawy dzięki Szkole Pływania dla dzieci i niemowląt Aqua Master Państwa Krawczyków. Dzięki ich poradom, literaturze i własnym doświadczeniom z pół rocznym synkiem Jasiem ruszyliśmy do rewolucji w rekreacji rodzinnej. Zajęcia dla najmłodszych to doskonały moment do oswojenia z wodą, dzieci, które kilka miesięcy temu pływały w brzuszku mam, dziś nurkują bez problemu i uświadamiają sobie, kiedy zamykać buzie w przypadku pojawienia się dużej ilości wody. Nasze zajęcia to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa dla dziecka, które ćwiczy z rodzicem, do którego ma nieograniczone zaufanie, a więzi wytwarzane między nimi podczas zajęć są, niezastąpione. Poza tym udział w zajęciach od niemowlaczka przyspiesza rozwój fizyczny, zwiększa pewność siebie, uczy samodzielności, hartuje organizm i jest idealną profilaktyką skrzywień kręgosłupa. Rodzic z czasem sam staje się nauczycielem przez systematyczny udział w zajęciach, ale rzadko zdarza się, że jest w stanie nauczyć dziecko pływania stylami. Dlatego własnym programem autorskim dzieci w wieku przedszkolnym, po oswojeniu z woda, zdobywają umiejętności poprawnego pływania czterema stylami – grzbietowym, dowolnym, klasycznym, motylkowym. Umiejętności zdobywane przez dzieci w wieku przedszkolnym pozwala zdobycie pierwszego stopnia sprawności pływackiej: karty pływackiej!
Zachęcamy wszystkich rodziców do korzystania ze szkółek pływania w całym kraju, od najwcześniejszych miesięcy życia swoich pociech. Naprawdę warto!Hipcio to:
- Szkoła, która naucza a nie tylko uczy,
- Szkoła, która daje 100% gwarancji na nauczenie pływania, i prawidłowy rozwoju dziecka w dziedzinie pływania
- Szkoła, która prowadzi zajęcia w grupie nie większej niż 6 dzieci, co zapewnia dużą efektywność nauczania
- Szkoła, która do zajęć używa nieskończonej ilości zabawek i zabaw co minimalizuje stres dziecka w wodzie
- Szkoła, która ma najbardziej wykwalifikowaną kadrę, prawdziwych pasjonatów sportu pływackiego
- Szkoła, w której można zawsze odrobić zajęcia w innym terminie
- Szkoła, w której otrzymacie Państwo zdjęcia, filmy podwodne i nawodne swojej pociechy (w zależności od kursu)
HIPCIO – Pasja i Profesjonalizm

onas3.jpg
Pozdrawiam i Zapraszam
Przemek Wilant


 
 
 
                                                     2008 © hipcio.com.pl