Piszą o nas
GORZÓW.  Hipcio na Słowiance
GAZETA WYBORCZA– Sobota – Niedziela 12-13 czerwca 2004

Na naukę nigdy nie jest za wcześnie. We wrześniu powstanie pierwsza w Gorzowie szkoła pływania niemowląt. - Szkoła pływania niemowląt to będzie nie tylko nasza wspólny biznes, ale przede wszystkim nasza pasja – mówią Przemysław Wilant i Agnieszka Czarniecka.
Read more...
 
Interes nie popłynie
GAZETA LUBUSKA– Środa 16 czerwca 2004

ROZMOWA DNIA … z AGNIESZKĄ Czarniecka, która wygrała konkurs „Pomysł na własny biznes”, i jej chłopakiem PRZEMYSŁAWEM WOLANTEM, który poprowadzi z nią szkołę pływania dla niemowląt.
Read more...
 
Lanie wody się opłaca
CO W MIEŚCIE PISZCZY– Środa 17 czerwca 2004

Jak złowić 10 tysięcy, utopić gotówkę i pomnożyć zyski, wiedzą młodzi, pomysłowi i zaradni .... czyli Agnieszka Czarniecka i Przemysław Wilant – Autorzy zwycięskiego projektu w konkursie na najlepszy pomysł na własny biznes
Read more...
 
Biznes w powijakach
GORZOWSKIE WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE – Wtorek 29 czerwca 2004

Konkurs „Pomysł na własny biznes” wygrała Agnieszka Czarniecka, która chce uczyć pływania niemowlęta i małe dzieci. 15 czerwca w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie z finalistami i wręczenie nagród.
Read more...
 
Pływające niemowlaczki.
TYLKO GORZÓW – Czwartek 8 lipiec 2004

Pływanie to sama przyjemność. Jednak niemowlę w basenie to widok z pewnością niezwykły. Tymczasem już niedługo pływające maluszki będzie można zobaczyć na basenie Słowianki – tam, bowiem rusza Szkoła Pływania Niemowląt i Dzieci.
Read more...
 
GORZÓW. Słowianka zaprasza maluchy  Hop z Hipciem do wody
GAZETA WYBORCZA– Środa 4 sierpnia 2004

Pierwsza w Gorzowie szkoła pływania niemowląt rusza za miesiąc. Zapisano do niej już czterdzieścioro bobasów.
Read more...
 
Hipcio za dziesięć tysięcy
ZIEMIA GORZOWSKA– Czwartek 19 sierpnia 2004

Agnieszka Czarniecka, laureatka konkursu Lubuskiej Fundacji Zachodnie Centrum Gospodarcze „Pomysł na własny biznes”, już wkrótce spełni swoje marzenie. Jej projekt utworzenia Szkoły Pływania Niemowląt „Hipcio”, został przez jury oceniony najwyżej. Młoda gorzowianka otrzymała czek na 10 tysięcy złotych.
Read more...
 
Nura Bobasy !
GŁOS GORZOWA– Sobota/Niedziela 4,5 września 2004

Na początku niemowlaki ptrzą ze zdziwieniem. Nie przeraża ich jednak woda, tylko hałas i migające kolory. Wszystko zmienia się po kilku godzinach, gdy zaczynają czuć się pewniej w basenie. Wtedy niektóre próbują nawet... nurkować.
Read more...
 
Mistrz i niemowlaki  Nowe wyzwanie dla PRZEMYSŁAW WILANTA
GAZETA WYBORCZA – Piątek 11 luty 2005

Po 20 latach wyczynowej kariery Przemysław Wilant miał już dość. Ale nie zrywa z pływaniem. Podejmuje się nie lada sztuki – uczy pływać dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić.
Read more...
 
WŁASNY BIZNES  Na głębokiej wodzie  za pięć lat chce mieć kilka szkół pływackich
GAZETA LUBUSKA – Czwartek 2 czerwca 2005

Ponieważ nie znalazła pracy jako konstruktor budowlany, założyła prywatną szkołę pływania Hipcio. Właśnie dostała unijną dotacje na rozwój firmy.
Read more...
 
Na basen z maluchem
GAZETA LUBUSKA– Piątek 1 lipca 2005

Naukę pływania w HIPCIU mogą zacząć nawet trzymiesięczne dzieci. Ćwiczą razem z rodzicami.
Read more...
 
Jak rybki w wodzie ...
GAZETA LUBUSKA– Sobota 1 stycznia 2007

Pływanie to jedyna, dopuszczalna w tak wczesnym wieku aktywność ruchowa. Jeszcze półroczne niemowlęta mają odruch wstrzymywania oddechu pod wodą. Dlatego warto to wykorzystać w nauce pływania – mówi Przemysław Wolant, pomysłodawca szkoły pływania dla najmłodszych.
Read more...
 
Jak ryby w wodzie
GAZETA LUBUSKA– Sobota  czerwiec 2007

Każdego roku zbyt wiele dzieci ginie w wypadkach nad wodą. Dlatego rozpoczynamy wakacyjną szkołe pływania. Nasze lekcje nauczą rodziców zasad bezpieczeństwa, które będą mogli wpoić swoim pociechom. Prostych rad udziela Przemysław Wolant, właściciel szkoły pływania dla niemowląt HIPCIO w gorzowskiej Słowiance. Ćwiczenia prezentują…. Rozmowa z Przemysławem Wolantem.
Read more...
 
 
 
                                                     2008 © hipcio.com.pl